Ozana Barabancea, distracţie alături de colegi

De Unica.ro, pe

Ozana Barabancea s-a distrat zilele trecute alături de colegii de la Antena 1, printre care şi Pepe sau DJ Wanda. Iată pozele!
Ozana Barabancea nu a spus cu ce ocazie a avut loc ieşirea, dar sigur a avut parte de multă distracţie alături de colegii ei de la Antena 1. Pepe şi DJ Wanda au fost şi ei prezenţi, la fel de veseli şi exuberanţi ca întotdeauna.
ozana barabancea
Ozana a fost, ca de obicei, prezenţa cea mai „spumoasă” a excursiei. Îmbrăcată numai în culori puternice şi ţinute foarte sexy, artista a cântat, s-a distrat şi a râs cu poftă. Au făcut plimbări, un foc de tabără, şi evident o masă ca la carte, la un restaurant de lux.
ozana barabancea
A fost prezent şi un reporter al Antenei 1, aşa că probabil vom afla în curând ce a prilejuit ieşirea vedetelor.

PE ACELAȘI SUBIECT