Nicoleta Luciu, aniversare ca în filme

De Unica.ro, pe

Nicoleta Luciu împlineşte mâine, 12 septembrie, 28 de ani.
Dacă în prima parte a zilei viitoarea mămică se va afla pe platourile de filmare, unde îi va avea alături pe colegii de echipă, seara o va găsi în compania lui Zsolt, iubitul ei.
„Micuţul va fi cel mai frumos cadou pentru noi.
Ziua lui Zsolt este pe 29 octombrie.
Venirea pe lume a bebeluşului este programată undeva între aniversările noastre”, mărturiseşte Nicoleta.
Interpreta Rozei din telenovela „Regina” îşi aminteşte cu drag de cea mai frumoasă surpriză de până acum.
Nicoleta Luciu împlineşte mâine, 12 septembrie, 28 de ani.
„Micuţul va fi cel mai frumos cadou pentru noi.
Ziua lui Zsolt este pe 29 octombrie.
„Lucram la , l-am sunat pe Zsolt să-l întreb unde e şi mi-a spus că a trebuit să plece urgent la Viena. M-am întristat foarte tare .
Apoi a apărut în cabina unde mă machiam cu un buchet mare de trandafiri roşii”.
Autor: Simona Tudorache