Nevasta peltică a lui Pepe ia lecţii de dicţie!

De Libertatea.ro, pe

Pepe (33 de ani) este hotărât să se răzbunepână la capăt pe Oana Zăvoranu, fosta lui parteneră de viaţă, astfel că şi-a trimis soţia, pe Raluca (22 de ani), la lecţii de dicţie.

Conştincioasă de fel, ea a stat mai mult la cursuri, adică dublu, iar rezultele sunt vizibile.
Raluca este un pic peltică, iar pentru cine visează la o carieră în televiziune acesta poate fi un mare impediment. Prin urmare, la sfaturile avizate ale celebrului ei soţ, Pepe, bruneta s-a înscris la lecţii de dicţie, alegând-o pe una dintre cele mai bune profesoare în domeniu, nimeni alta decât Cornelia Alexoi Columeanu.
A fost la doamna profesoară timp de câteva luni şi făcea cam două ore şi jumătate la fiecare curs, în timp ce alţi elevi de-ai Corneliei lucrau doar o oră.
Vezi continuarea pe libertatea.ro. CLICK AICI!