Mihaela Călin și-a botezat băiețelul. Nașă a fost Andreea Berecleanu. FOTO

De Mădălina Manole, pe Ultimul update Luni, 07 octombrie 2019, 16:44
Mihaela Călin și-a botezat băiețelul în acest weekend. Îndrăgita prezentatoare de televiziune a sărbătorit alături de cei dragi creștinarea micuțului săi, iar nașă i-a fost întocmai prietena și colaga sa de trust, Andreea Berecleanu.

Andreea Berecleanu și soțul său, medicul Constantin Stan, sunt și părinții spirituali ai Mihaelei Călin și ai soțului său, iar acum au devenit și nașii micuțului Petru. Prezentatoarea de televiziune de la Antena 1 a scris un mesaj emoționant pe conturile de socializare, acolo unde a postat și câteva fotografii din cadrul botezului:

„Ce mai frumoasa zi! Băiețelul nostru a primit nume și doi oameni minunați care îi sunt acum părinți spirituali. Mulțumim, Andreea Berecleanu si Dr. Constantin Stan. Știu că Petru este de acum în gândul unor oameni buni și că va avea mereu în viață, la bine și la greu, sfatul și ocrotirea voastră. Inima mea de mamă este mai liniștită știind aceste lucruri.”,-  a scris Mihaela Călin în mediul online.

Vezi imagini de la botez cu Mihaela Călin și Andreea Bercleanu în galeria foto de mai sus!

Sursă foto: Instagram