Larisa Iordache e îndrăgostită! Vezi cum arată iubitul ei

De Adina Radu, pe Ultimul update Vineri, 13 octombrie 2017, 12:43
Gimnasta Larisa Iordache se va întoarce de la Universiada de la Taipei cu 3 medalii, două de aur și una de bronz. Acasă o va aștepta iubitul ei, Roland Modoran.

Larisa, în vârstă de 21 ani a revenit în sala de gimnastică după multiple accidentări. Se pare că secretul revenirii ei ar fi dragostea. Roland, bărbatul care i-a furat inima acum aproximativ un an, îi este alături și o sprijină.

Roland este fost gimnast și student la Universitatea Națională de Educație Fizică și Sport.

Cei doi petrec mult timp împreună, fapt confirmat de multiplele poze cu cei doi de pe rețelele sociale.

Larisa Iordache este una dintre cele mai apreciate gimnaste din ultimii 10 ani. Este multiplă campioană mondială, olimpică și europeană.

Sursa foto Libertatea.ro

Citește și Larisa Iordache a câștigat medalia de aur la individual compus la Universiada 2017

Citește și Gimnastică: 4 medalii de aur din 5 posibile, la Bruxelles