Kim Kardashian a devenit mamă pentru a patra oară

De Oana Savin, pe
Kim Kardashian West a devenit din nou mamă, prin intermediul unui surogat. Vedeta de televiziune are acum patru copii, doi băieți și două fete.

Kim Kardashian și Kanye West au devenit din nou părinți, după ce mama surogat pe care au angajat-o a adus pe lume un băiețel. Cuplul, care a ținut private detaliile privind sarcina, au făcut marele anunț pe contul de Twitter al vedetei de televiziune.

Este aici și este perfect!”, a scris Kim Kardashian pe rețeaua de socializare.

Este de asemenea geamănul lui Chicago. Sunt sigură că se va schimba mult, dar acum arată exact ca ea”, a mai scris ea.

Inițial, Kim a anunțat că ea și soțul ei vor mai avea un copil, în luna ianuarie a acestui an.

Kardashian și West și-au întâmpinat cel de al treilea copil, Chicago, în ianuarie 2018. Aceasta a fost născută tot de o mamă surogat.

Însă vedeta de televiziune susține că patru copii sunt suficienți.

Nu cred că m-aș putea descurca cu mai mulți. Timpul meu este împărțit. Și cred că este important ca în fiecare cuplu, mama să ofere soțului la fel de multă atenție ca și copiilor”, a declarat Kim în urmă cu puțin timp.

Kim Kardashian și Kanye West s-au căsătorit în anul 2014 și patru copii: Saint, North, Chicago, și noul bebeluș, care încă nu are un nume.

Sursă foto: Northfoto