Joana Benedek face Revelionul la TVR 1

De Unica.ro, pe

Joana Benedek, românca din televenovelele mexicane, vine de Revelion la TVR 1, pentru a fi gazda unui program special.
Ce ni s-a pregătit? Un spectacol de mai bine de patru ore, o mulţime de invitaţi şi magicieni spanioli care mai de care mai pricepuţi.
Show-ul este realizat de televiziunea naţională în colaborare cu Casa de producţie Prime Time World Broadcast.
Actriţa Joana Benedek s-a născut în Bucureşti, dar a cunoscut celebritatea în Mexic, acolo unde joacă în telenovelă după telenovelă.
Publicul român o cunoaşte pe Joana din serialele „Angela” şi „Amigas y rivales” difuzate de postul Acasă TV.
Foto: PR
Autor: Andreea Georgescu