EXCLUSIV. Interviu INNA despre rolul său în noua emisiune Masked Singer România

De Unica.ro, pe Ultimul update Vineri, 20 martie 2020, 18:15
INNA își anunță participarea în cadrul unuia dintre cele mai spectaculoase showuri de televiziune ale momentului, „Masked Singer România“, care va debuta în această primăvară pe Pro TV. Artista ne povestește despre rolul său în noua emisiune tv!

Spune-ne care este rolul tău în emisiune?

Sunt unul dintre cei patru detectivi alături de Ana Morodan, Horia Brenciu și Codin Maticiuc și cred că suntem o echipă drăguță care se completează. Suntem super diferiți, dar tocmai acest lucru cred că dă flavourul emisiunii. Sunt acolo alături de colegii mei să aflăm cel mai bine păstrat secret din istoria televiziunii, să descoperim cine se ascunde în spatele măștilor.

Crezi ca îți vei da seama cine se ascunde sub mască, în funcție de piesele alese?

Vreau să cred că da, intuiția cred că mă ajută și mă bazez pe acest lucru!

Pe ce te bazezi în descoperirea identității vedetelor din mască?

Să fiu atentă la indicii, la poziția corpului, să ascult vocea cu atenție.

Cum arata masca ta daca ai fi concurent si nu detectiv?

O iguană! Așa cum spune și titlul piesei mele. Aș fi super cameleonică.

La Masked Singer România vei încerca să descoperi cel mai bine păstrat secret din istoria televiziunii. Dă-ne câteva indicii despre cel mai bine păstrat secret al tău.

Mmm, nu am un secret, chiar nu am. Ah, sau poate da – nu știu să gătesc! (râde)

Te-ai jucat de-a detectivul când erai mică?

Nu, nu cred. Dar iată că mă joc acum când sunt mare. Mulțumesc, „Masked Singer România“ pentru acest lucru.

Foto: Facebook/INNA

PE ACELAȘI SUBIECT