Elena Băsescu, alături de copiii ei în prima zi de școală. Ce ținută a ales

De Unica.ro, pe

Elena Băsescu și-a însoțit copiii în prima zi de școală și de grădiniță. Fiica fostului președinte Traian Băsescu și-a făcut apariția într-o ținută care i-a pus corpul în evidență.

Elena Băsescu i-a însoțit pe Sofia Anais, 9 ani, și pe Traian jr, 7 ani la festivitatea de deschidere. Cei doi învață la o școala privată din București. De asemenea, aceasta a dus-o și pe mezina familiei, Anastasia, la grădiniță.

Citește și: Cum și-a recuperat Oana Lis verigheta dată la amanet. „Magia există…”

Cum arăta Andreea Esca în copilărie

Xonia, despre lupta cu boala autoimună care o macină. Ce face pentru a nu i se mai umfla fața

Ce tarif are Andra pentru o nuntă. Suma uriașă pe care cerut-o pentru două evenimente din Germania

Elena Băsescu și-a însoțit copiii în prima zi de școală. Ce ținută a ales

Pe rețelele de socializare, fiica fostului președinte Traian Băsescu a publicat câteva imagini din prima zi de școală a copiilor ei. Pentru această ocazie specială, Elena Băsescu a ales o rochie neagră, mulată pe corp, pe care a accesorizat-o cu o pereche de sandale cu toc înalt.

Mamă mândră! Prima zi de școală, a scris vedeta în dreptul unei fotografii cu fiul ei, care a intrat în clasa I.

Elena Băsescu are doi copii din căsnicia cu Syda, și o fetiță de patru ani, Anastasia, din relația cu Cătălin Tomată. Aceasta și-a dus copii la o școală evreiască, unde taxele ar ajunge la aproape 10.000 de euro pe an, potrivit Libertatea.ro.

Sursă foto: Instagram