Andreea și Cabral Ibacka au decis să își prezinte fiul întregii lumi. Cum arată Tiago Ibacka / FOTO

De Oana Savin, pe

Andreea și Cabral Ibacka au decis să este timpul să își prezinte fiul internauților. Până acum cei doi postau doar fotografii în care nu i se vedea chipul micuțului.

Micul Tiago face furori pe rețelele de socializare, unde părinții săi postează imagini adorabile cu băiețelul.

Cum arată Tiago, fiul lui Cabral și al Andreei Ibacka

Cabral a anunțat că renunță pentru o perioadă la televiziune, însă este o prezență constantă pe rețelele de socializare, unde postează des fotografii cu cei doi copii pe care îi are cu soția lui, Andreea Ibacka.

Până de curând, atât Cabral, cât și Andreea, au ales să nu pună imagini în mediul online cu chipul fiului lor în vârstă de 1 an și patru luni.

Dar, spre surprinderea internauților, cei doi au postat câteva imagini cu micul Tiago, arătându-i, de data aceasta, și fața.

Primele fotografii cu Tiago au fost publicate atât de Cabral, cât și de Andreea Ibacka, pe data de 21 ianuarie.

„În caz că vă întrebați cine îi sustrage morcovii din grădină lui Bugs. Acest pofticios șaten – cu geacă de blugi și zâmbet șugubăț – a fost zărit plescăind cu poftă pe străzile orășelului”, a scris actrița în mesajul care a însoțit imaginile cu Tiago, în orășelul lui Bugs Bunny.

De asemenea, în aceeași zi, simpaticul prezentator a postat o fotografie în care apare ținându-și în brațe fiul.

Citește și: Cabral ia o pauză de la televiziune: „Am obosit. Muncesc de la vârsta de 17 ani”

Citește și: Namiko, fiica lui Cabral, a împlinit 4 ani: ”Cel mai puternic om dintr-o carcasă micuță”

Reacțiile fanilor la imaginile cu Tiago

Admiratorii lui Cabral și ai Andreei Ibacka au apreciat imaginile cu Tiago și i-au făcut diferite urări.

„Doamne, ce dulceață”, a scris Laura Cosoi în comentarii, la postarea Andreei Ibacka.

„Sunteți minunați”, a afirmat Marcel Pavel.

„Frumos mai este şugubățul blonduț! Are niște obrăjori de să-l pupi neîncetat”, a precizat o persoană.

Citește și: Andreea Ibacka, primele declarații după ce a fost suspectă de cancer la sân. Soția lui Cabral, mărturii cutremurătoare: „M-am și operat”

Citește și: Cabral a ajuns la urgențe: „Nu-mi spuneți, v-a tăiat nevasta!”

Unii chiar s-au contrazis, susținând că micuțul seamănă cu Cabral, în timp ce alții spuneau că îi este leit mamei sale.

„Băiețeii seamănă cu mama, mereu”, a scris o persoană.

„Frumos copil, seamănă cu tata”, a fost de părere un alt internaut.

„Frumușel foc! Copilașul!!!! Seamănă cu mami! Împreună faceți o echipă formidabilă”, a comentat altcineva.

Fotografiile au fost realizate în vacanța pe care Andreea și Cabral Ibacka au ales să o petreacă în Abu Dhabi, Emiratele Arabe Unite.

Vezi în Galeria Foto cum arată Tiago, fiul lui Cabral și al Andreei Ibacka

Sursă foto: Facebook