Andra cânta pentru Moş Crăciun

De Unica.ro, pe

Moş Crăciun se apropie cu paşi grăbiţi spre casele noastre, iar acest lucru se resimte şi în emisiunile tv.
Spre exemplu, pe 13 decembrie, Andra ne invită la o ediţie de poveste a show-ului pe care îl prezintă la Pro TV, „O-la-la”.
Interpreta a pregătit platoul de sărbătoare, iar brăduţii, globuleţele şi instalaţiile colorate vin în completarea decorului aniversar.
Astfel, artista va interpreta alături de orchestra emisiunii „Moş Crăciun cu plete dalbe”, dar şi o mulţime de alte piese ce îţi vor trezi amintiri care mai de care mai frumoase.

În ediţia de pe 13 decembrie a emisiunii „O-la-la”, un elev, o jurist, un hair-stilist, dar şi două tinere studente se vor înfrunta pentru câştigarea marelui premiu pus la bătaie, în valoare de 25.000 de lei.

Foto:
PR