Iubita lui PRIGOANĂ are o carieră universitară! Vezi ce profesie are!

De Libertatea.ro, pe

După ce Adriana Bahmuțeanu s-a afișatm la scurt timp de la divorț, cu un iubit ceva mai tânăr decât ea, Silviu Prigoană nu a rămas restant la acest capitol.

La sfârșitul săptămânii trecute, omul de afaceri a fost surprins la brațul unei roșcate focoase, care se apare că are o carieră universitară.
Silviu Prigoană nu a așteptat mult timp după refuzul fostei soții de a-i mai acorda o nouă șansă și s-a și aruncat în brațele altei femei. Afaceristul a fost surprins de paparazzi ziarului ”Ring”, la sfârșitul săptămânii trecute, ieșind de la Teatrul de Comedie, din Centrul Vechi, unde s-au destins la piesa ”Spiritul de familie”.
Conform ziarului ”Ring”, care citează surse din anturajul politicianului, misterioasa roşcată are 34 de ani şi este medic. „Partenera lui este asistent universitar la Universitatea de Medicină şi Farmacie «Carol Davila»”.
„Sunt şi ei la început de drum. Aşteptaţi să se cimenteze relaţia aşa cum trebuie!”, au adăugat aceleași surse.
Vezi mai multe despre iubita lui Prigoană pe Libertatea.ro!

PE ACELAȘI SUBIECT