Despărţirea de Prigoană i-a priit lui Bahmu, care a devenit o mică întreprinzătoare! A învăţat să fie mai chibzuită

De Libertatea.ro, pe

În cele nouă luni cât a fost despărţită de Silviu Prigoană (50 de ani), Adriana Bahmuţeanu (38 de ani) a devenit o mică întreprinzătoare. Cum bugetul i s-a micşorat în acea perioadă, vedeta s-a apucat de… croitorie.
A făcut haine după mintea ei, apoi le-a vândut colegilor din Antenă.

Adriana Bahmuţeanu a demonstrat că e fată isteaţă şi că se poate descurca financiar şi singură, fără contribuţia fostului ei soţ, Silviu Prigoană.

În cele nouă luni cât a stat separată de milionar, Bahmu şi-a luat soarta în mâini şi a învăţat să facă bani din te miri ce. Astfel, bruneta s-a apucat de croitorie. Şi a găsit repede clienţi pentru creaţiile sale: colegii ei din trustul Intact.

Citeste mai multe pe Libertatea.ro.