Mădălina Ghenea şi-a pus silicoane la 16 ani? Iată cine a dat-o de gol

De Unica.ro, pe

Slatina nu a dat o singură vedetă. Pe lângă Mădălina Ghenea (25 de ani), din orăşelul oltean a scos capul şi Genţiana Coman (24 de ani), prezentatoarea de la “Matinalul de ştiri” de la B1 TV.
Cele două au fost colege de clasă în liceu, iar Genţiana îşi aminteşte că bruneta care face acum furori peste Ocean, cucerind bărbaţi celebri, era de atunci o fată frumoasă…

“Am fost colegă de clasă cu Mădălina dintr-a zecea până când am absolvit colegiul. Îmi aduc aminte că a venit la Colegiul Naţional Ion Minulescu, unde eram eu, după un scandal pe care l-a avut la Liceul Radu Greceanu, considerat de elită, unde terminase clasa a noua. A fost exmatriculată de acolo pentru că apăruse într-un pictorial sexy la doar 15 ani. Mi-aduc aminte că învăţa bine, dar avea probleme din cauza absenţelor. Era foarte timidă şi foarte frumoasă”, ne-a povestit Genţiana.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro.