E oficial: Mihaela Rădulescu şi Dani Oţil sunt împreună

De Unica.ro, pe

Mihaela Rădulescu a recunoscut într-un interviu acordat ziarului gratuit Ring că are o relaţie cu „matinalul” Dani Oţil (28 ani).
Deşi presa a făcut speculaţii cu referire la presupusa poveste de dragoste dintre cei doi, niciunul dintre ei nu a confirmat până astăzi.
Proaspăt divorţata Mihaela a fost surprinsă de paparazzii publicaţiei amintite, ieşind din blocul în care locuieşte Dani.
În momentul în care imaginile au fost mai mult decât grăitoare, vedeta de televiziune a hotărât să recunoască public şi a afirmat chiar că totul a fost la vedere şi că nu doreşte sub nicio formă să îşi ascundă iubirea.
„Nu încerc să mă ascund. Am posibilitatea materială să îmi iau 10 maşini, 200 de camere să mă întâlnesc cu Dani unde vreau eu, fără să am nicio problemă şi fără să mă vadă cineva”, a explicat diva pentru Ring.
Mihaela Rădulescu (39 ani) a mai declarat că pe ei îi uneşte şi pasiunea pentru motociclete şi sporturile extreme, dar că nu acestea sunt mobilele pe care se bazează relaţia lor.
În plus, ea nu se arată deranjată de diferenţa de vârstă de 11 ani dintre ei şi afirmă că aceasta nu constituie o problemă.
„Când ne întâlnim, nu ne punem buletinele pe noptieră. Deci, este o relaţie între un bărbat şi o femeie”, a mai spus Mihaela.
Foto: Florin Ghioca
Autor: Andreea Georgescu