Video: Ea e mama Mădălinei Ghenea! Seamănă cele două?

De Libertatea.ro, pe

Frumoasa olteancă Mădălina Ghenea trăiește un vis frumos, la care nici nu îndrăznea să se gândească în urmă cu 12 ani când a plecat din Slatina. A cucerit cu zâmbetul ei inocent şi privirea seducătoare o lume plină de strălucire, dar, în acelaşi timp, rece.

Acum, toţi sunt la picioarele ei şi rămân fără grai în faţa unei femei de o asemenea frumuseţe, însă românca nu a uitat de unde a plecat.
Mădălina a fost premiată, zilele trecute, la Gala „Merit, deci exist”, organizată de televiziunea Olt Tv, pentru succesele sale ca actriţă, iar cea care a ridicat premiul a fost mama sa. Deși nu a fost prezentă la eveniment, Mădălina le-a mulţumit pentru premiu oltenilor şi le-a transmis toată dragostea ei.
„Vă mulțumesc din suflet pentru această nominalizare! Sunt deosebit de onorată. Vreau să-i salut pe părinții mei care sunt acolo în sală și să le dedic această nominalizare lor și profesorilor mei de la Școala de Arte din Slatina.
Vezi clipul video pe libertatea.ro!

PE ACELAȘI SUBIECT