Vladimir Drăghia, detalii din culise. Cum ar fi trebuit să se numească, de fapt, echipa Faimoșilor

De Mădălina Manole, pe
Vladimir Drăghia a făcut câteva dezvăluiri din culisele unuia dintre cele mai urmărite show-uri de televiziune din România. Câștigătorul primului sezon al emisiunii Exatlon a mărturisit cum trebuia să se numească, de fapt, echipa Faimoșilor.

Vladimir Drăghia a făcut marea dezvăluire în cadrul emisiunii Fan Arena, pe care o moderează alături de Ilinca Vandici, o emisiune dedicată fanilor competiției Exatlon, difuzată de postul de televiziune Kanal D: „Haideți să vă dau o informație din interior. Echipele ar fi trebuit să se numească altfel. În prima zi când am ajuns acolo…a trebuit tot noi să ne alegem numele echipelor din mai multe variante. Inițial ar fi trebuit să ne numim „Vedetele”. Am zis că sună rău „vedetele”. A venit cineva cu propunerea „Faimoșii”, pentru că suna așa… ca în benzile desenate. Pare de poveste, fără să sune neapărat rău. În România, când zici vedete vine cu un bagaj neplăcut”, – a explicat Vladimir Drăghia în cadrul emisiunii pe care o prezintă.

Citește și – Cuplul de la Insula Iubirii 2018 care a făcut deja nunta

Citește și – Nadia Comăneci a dezvăluit care a fost cea mai îngrozitoare știre despre ea

Sursă foto: Facebook