Teo revine, dar spune că după ce a plecat din TV a dus-o greu! Află ce job a practicat ca să facă bani

De Libertatea.ro, pe

Întoarcerea lui Teo Trandafir pe micul ecran, la Kanal D, din toamnă, este aşteptată cu mare interes de fanii ei, dar şi cu mari emoţii de către rivalii ei, Cătălin Măruţă şi Simona Gherghe, căci vor intra în concurenţă directă cu “mama” emisiunilor de divertisment.
„Pentru audienţă, am călcat pe becuri aprinse, mi-am pus şerpi de gât, tarantule pe faţă, am făcut pe dracu-n patru. Lucrurile acestea nu sunt deloc metaforice, eu le-am făcut la propriu, o pot demonstra cu fotografii. În perioada asta de pauză, nu mi-a fost greu, ci mi-a fost îngrozitor de greu.
Fiecare zi a reprezentat o provocare, deoarece în fiecare zi trebuia să mă gândesc la altceva. Am predat constant la o şcoală de televiziune, am scris mult şi am citit uriaş”, a declarat ea, pentru revista Story.
Citeşte mai multe articole pe site-ul Libertatea.ro!