Soțul Andei Adam s-a înscris la preselecțiile pentru Exatlon. Ce vedete vor să ajungă în Republica Dominicană

De Oana Savin, pe
Sorin Andrei, soțul Andei Adam vrea să concureze în cel de al doilea sezon al emisiunii concurs Exatlon, ce se desfășoară în Republica Dominicană.

Cu toate că soția sa nu a ajuns în finală, Sorin este foarte încrezător și s-a înscris deja la preselecțiile pentru Exatlon.

El a așteptat afară, la fel ca toată lumea, așteptând să îi vină rândul, speând să nu îl vadă foarte multă lume.

Totuși, el a dat un interviu celor de la Wowbiz.

Sper să nu mă vadă multă lume. Cred că aș putea face și imposibilul”, a afirmat Sorin Andrei, fiind încrezător în șansele lui după ce 10 ani din viață și i-a petrecut la sala de forță.

Soțul Andei Adam nu este singurul care vrea să participe la sezonul al doilea al emisiunii.

Citește și: Andra este însărcinată? Imaginea care o dă de gol

Cântăreața Mellina s-a prezentat, de asemenea, la preselecțiile pentru Exatlon.

Am făcut Dansuri de performanță, apoi m-am apucat de cântat. Merg des la sală. Am grijă să fiu în formă maximă tot timpul și fac tenis. Este ceva fantastic tenisul”, a declarat Mellina.

De asemenea, ea s spus că își dorește foarte tare să câștige marele premiu.

Aș vrea să câștig marele premiu. Nu știu dacă aș putea face ca și Vladimir Drăghia, să îl donez tot, dar cu siguranță aș dona o bună parte pentru școala de muzică pe care o am, pentru a-i ajuta pe micuții fără posibilități materiale”, a completat cântăreața.

Și gimnasta Delia Lăcătaru, dublă campioană mondială, a fost la preselecții.

Sunt pregătită pentru orice. Vreau să ajung la Exatlon pentru experiență. Fizic, nu cred că ar putea să îmi pună mari probleme, sunt obișnuită cu efortul”, a explicat ea.

Citește și: Victor Hănescu divorțează după șapte ani de căsnicie

Nici fratele Alinei Pană, fosta concurentă Exatlon sezonul unu, nu a putut să se țină departe de aceste preselecții, așa că s-a înscris în speranța că va putea ajunge până în finală.

În Republica Dominicană s-ar putea să mai meargă și Bianca și Robert Cristea, veteran al boxerului românesc.

Sursă foto: Facebook