Simona Pătruleasa a demisionat de la Antena 1

De Unica.ro, pe

Simona Pătruleasa (34 ani) a demisionat astăzi de la Antena 1, anunţă site-ul sandy-bell.com.
Aceasta nu va mai urca la pupitrul ştirilor nici măcar în această seară, locul său urmând să fie luat de Crina Abrudan.
Se pare că Simona a fost chemată în cursul acestei zile la departamentul de resurse umane al televiziunii din Băneasa.
Motivul pentru care cei din conducere au dorit să îi cere explicaţii ştiristei a fost un telefon pe care aceasta i l-a dat lui Adrian Sârbu, directorul de la Pro TV.
Aşadar, Simona Pătruleasa s-a dus cu demisia scrisă, iar foşti şefi i-au aprobat-o pe loc, susţin aceleaşi surse.

Date fiind informaţiile în cauză este foarte posibil să o vedem pe Pătruleasa alături de Corina Caragea şi Raluca Arvat la Pro TV.
Cu toate acestea, fosta antenistă susţine că fie va sta o perioadă acasă, fie îşi va relua profesia pe care o avea înainte de a deveni celebră, adică învăţătoare.
Rămâne de văzut cum vor evolua lucrurile.
Vino şi tu pe FORUMUL UNICA!
Foto: Mediafax
Autor: Andreea Georgescu