Vezi cu ce sechele a rămas Alexandra Stan după bătaie

De Libertatea.ro, pe

Posibilă dezlipire de retină, singurul rinichi – mărit și șoc post-traumatic. Acestea sunt problemele medicale pe care le are Alexandra Stan, în urma loviturilor primite de la managerul ei, Marcel Prodan.

Alexandra Stan mai are de stat încă două zile în spitalul din Medgidia, unde medicii îi fac un set complet de analize, ca urmare a bătăii primite sâmbătă seara, care a lăsat-o la un moment dat fără cunoștință.
Conform doctorilor, vedeta nu a suferit răni severe, însă problemele pe care le are Alexandra vor necesita un timp îndelungat de vindecare. Cântăreața a rămas cu sechele la ochi, doctorii explicând că e posibil ca vedeta să fi suferit o dezlipire de retină. De asemenea, singurul rinichi al acesteia este mărit, au dezvăluit surse medicale.
În același timp, cântăreața a avut nevoie de consiliere psiholigică, suferind de șoc post-traumatic.
Vezi continuarea pe libertatea.ro. CLICK AICI!