Prima fotografie cu Florin Busuioc după ce a suferit un infarct

De Mădălina Manole, pe
Florin Busuioc a revenit în redacția Pro Tv după ce a suferit un infarct și i s-au montat două stenturi. Chiar dacă nu a apărut încă pe micul ecran, îndrăgitul prezentator al rubricii meteo se simte foarte bine și dovadă stau imaginile postate de colegii săi.

Florin Busuioc, în vârstă de 56 de ani, și-a vizitat colegii de la Pro Tv și cu această ocazia s-a fotografiat alături de reporterul Știrilor Pro Tv, Ovidiu Oanță. Acesta a postat fotografia pe contul său de Facebook, numindu-l pe Busu Iron Man, și mesajele de susținere și urările de sănătate nu au întârziat să apară: „Busu, fără tine, știrile sunt ca mâncarea fără sare” – a comentat unul dintre internauți.

Florin Busuioc si Ovidiu Oanta

Pe de altă parte, pe site-ul stirileprotv.ro a apărut un articol care anunță că Florin Busuioc se simte bine și este pregătit să revină pe micul ecran: „Busu este bine şi se pregăteşte să revină cu Vremea şi Problema lui Busu”.

Sursă foto: Arhivă Ringier, Facebook

PE ACELAȘI SUBIECT