De Geo Berciu, pe

După ce s-a despărţit, în urmă cu doi ani, de regizorul Bobby Păunescu, Monica Bîrlădeanu a păstrat o discreţie totală vizavi de viaţa sa intimă. Până acum, când o nouă poveste de dragoste a ieşit la lumină.
Monica Bîrlădeanu se pare că este implicată într-o relaţie nouă de aproape un an, potrivit presei din ‘ara noastră.
Monica Bîrlădeanu are un nou iubit. Cine este acesta | Foto
Fericitul ei partener este este fotograf, regizor şi cel care a lansat o cunoscută publicaţie de modă.
Monica Bîrlădeanu are un nou iubit. Cine este acesta | Foto
Este vorba despre Barna Nemethi, un tânăr ce provine dintr-o familie înstărită, cu afaceri în zona cultural-artistică.
Monica Bîrlădeanu are un nou iubit. Cine este acesta | Foto
De altfel, scoaterea pe piaţă a revistei „All Hollow”, l-a făcut pe Barna un cunoscut al cercurilor mondene-boeme din România.
Monica Bîrlădeanu are un nou iubit. Cine este acesta | Foto

Şi chiar dacă Monica Bîrlădeanu îşi desfăşoară activitatea şi locuieşte mai mult la Los Angeles, cei doi îşi găsesc timp pentru a-l petrece împreună.
Monica Bîrlădeanu are un nou iubit. Cine este acesta | Foto

Imaginile postate de cei doi pe conturile lor de socializare sunt grăitoare: fie că este vorba de pariciparea la Coachella Music Festival, fie de o plimbare cu câinele pe malul oceanului sau de o petrecere cu prietenii, îndrăgostiţii se bucură din plin de iubirea lor.