Mihaela Tatu, la momentul adevărului! Detalii despre boala ei şi despre retragerea din televiziune!

De Libertatea.ro, pe

Vedeta a fost invitată la emisiunea pe care Mihai Morar o prezintă la Antena Stars. Ea a vorbit despre viaţa ei, despre momentele de cumpănă, dar şi despre deciziile pe care le-a luat.

Mihaela Tatu a făcut istorie în televiziune, fiind, de-a lungul anilor, moderatoarea unor show-uri care s-au bucurat de mare succes la public.

La un moment dat, vedeta a fost diagnosticată cu fibrom uterin, s-a operat şi ulterior a decis să se retragă de pe micile ecrane. S-a spus chiar că şi-ar fi vândut casa pentru că nu s-ar fi descurcat cu banii.

Fosta prezentatoare a vorbit deschis despre toate aceste lucruri în cadrul emisiunii „Răi da’ buni”, pe care Mihai Morar o prezintă la Antena Stars.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro