Keo, dezvăluiri despre căsătoria cu Misty

De Amelia Matei, pe Ultimul update Joi, 21 septembrie 2017, 14:15
În urmă cu câțiva ani, Keo a fost în mijlocul unui scandal după ce a înșelat-o pe Andreea Bălan, cu care avea o relație de lungă durată, cu Misty, actuala lui iubită.

Artistul a fost invitat recent într-o emisiune de televiziune, unde a vorbit despre povestea de dragoste cu Misty și despre planurile lor de viitor:

Ceea ce contează în primul rând sunt senimentele. Restul este o formalitate administrativă care oricum nu mai contează în zilele noastre. Va interveni şi ea, deocamdată nu există o dată stabilită. Ceea ce există între noi şi a exisat întotdeauna sunt sentimente adevărate, iar acesta este singurul lucru care contează”, a declarat artistul în cadrul emisiunii „Agenția VIP de la Antena Stars.

„Lucrurile astea vor veni… noi suntem importanți şi ne iubim. Ne trezim în fiecare dimineaţă şi ne spuneam aceste lucruri. Chestia asta cu căsătoria şi divorţul, noi nu avem chestia asta. Va veni natural”, a adăugat artistul, care a dezvăluit că vrea să devină tată la un moment dat.

Foto – Libertatea.ro