„Nu am primit nicio OFERTĂ să mă întorc în televiziune, aşa că O SĂ MĂ REPROFILEZ”. Vezi ce vedetă nu vrea să mai apară pe sticlă!

De Libertatea.ro, pe

În timp ce unele vedete de televiziune nu ştiu ce să mai facă pentru a fi băgate în seamă, sunt şi celebrităţi care au înţeles că ”era” lor în acest domeniu a apus, s-au resemnat şi sunt dispuse să meargă mai departe, încercându-şi norocul în alt domeniu.
Este şi cazul frumoasei mulatre Laurette, care, după ce o bună bucată de vreme a fost asistentă Tv, la emisiunea Adrianei Bahmuţeanu, ca mai apoi să profeseze doar ca model, acum susţine că nu a mai primit oferte de la vreun trust de presă. Aşa că fosta ”pupăză” este dispusă să părăsească acest domeniu şi să se reprofileze.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro.