Fiica Andreei Esca a făcut primul pas spre televiziune

De Libertatea.ro, pe

Fiica Andreei Esca s-a dovedit a fi o adevărată profesionistă în faţa camerei de filmat.

Dacă până acum ea a mai apărut ocazional la televizor, Alexia (14 ani) a vorbit de data aceasta minute bune la microfon. Puştoaica a devenit imaginea campaniei “De 14 ani, eu sunt PRO TV Internaţional”, iar acest rol a încântat-o atât de tare, încât nu ar fi exclus ca ea să-i ia locul mamei sale la pupitrul ştirilor şi să facă faimosul anunţ: “Bună seara, România!”.

În urmă cu fix 14 ani, pe 29 aprilie, Andreea Esca a devenit soţia omului de afaceri Alexandre Eram. În aceeaşi zi se lansa pe piaţă postul PRO TV Internaţional. Câteva luni mai târziu, tot în acelaşi an, a venit pe lume Alexia, fiica vestitului cuplu.
Citeşte mai multe amănunte pe Libertatea.ro