Transformarea uluitoare a fetei pline de coşuri. Cum să scapi de acnee

De Libertatea.ro, pe

După ani de chin, o americancă este în al nouălea cer că a scăpat de inesteticele coşuri, care i-au făcut viaţa în liceu şi facultate un calvar.

Tânăra nu reuşea să scape de acnee şi, după o serie de tratamente s-a gândit să încerce un remediu la îndemâna oricui: mierea. Iar după numai o noapte, a observat îmbunătăţiri vizibile.
Fata şi-a spus povestea pe un site de socializare, unde a postat şi câteva fotografii cu felul în care arăta înainte şi după tratament.
„În gimnaziu au început să-mi apară coşuri. Se înmulţeau de la o zi la alta. Auzeam numai comentarii răutăcioase la adresa mea şi îmi era silă de mine când mă uitam în oglindă. Au fost dăţi când nici nu mai voiam să merg la şcoală sau să fiu în preajma altor oameni. Nu mă simţeam deloc bine în pielea mea”, povesteşte tânăra, care foloseşte pseudonimul cthulhuandcats pe Reddit.
Vezi continuarea pe libertatea.ro. CLICK AICI!