Ligia Moise răspunde live pe Unica.ro

De Unica.ro, pe

Ligia Moise, psiholog cliniacian vine Între Prietene pentru a ne spune cum putem să ne facem viaţa mai frumoasa nouă şi celor dragi. Joi, 15 iulie, Ligia Moise discută…
… live Între prietene şi te ajută prin răspunsuri la întrebările tale cum să ajungi la o stare de bine chiar prin activităţile simple pe care le faci zilnic şi mai ales cum să transmiţi celor dragi gândurile, sentimentele sau emoţiile pe care le trăieşti.

Orice întrebare pentru doamna psiholog trebuie postată Între prietene – Relaţii.

Ligia Moise va fi online între prietene pe unica.ro joi, 15 iulie, între orele 16.30 – 17.30, iar întrebările tale vor primi un răspuns avizat!

Ligia Moise esre psiholog clinician atestat de Colegiul Psihologilor din România.
– Master în psihoterapii cognitiv-comportamentale
– Formare în psiho-oncologie seminar organizat de Institutul Francez din România
– Formare în Terapie de familie
– Membru al Colegiului Psihologilor din România