„Dacă mă sărută data viitoare?” Cum arată acum puştiul din reclamă

De Libertatea.ro, pe

Cine nu şi-l aminteşte pe puştiul din reclama la brânză topită! Acum are 20 de ani şi este un macho man în toată regula! Iată cum arată şi cu ce se ocupă! Foto

Au trecut mai bine de 10 ani de când Noni Răzvan Ene a muşcat pentru prima dată din sandwich-ul cu brânză, într-o reclamă difuzată la toate televiziunile, în care a făcut senzaţie alături de o parteneră la fel de drăgălaşă.
Celebra reclamă la brânză topită a făcut parte din campania „Colegi de şcoală”, avându-i în prim-plan pe doi elevi de generală care se întâlnesc în pauza de masă şi fac schimb de sandwich-uri. Băieţelul îi cedează una dintre gustările pregătite de mama lui – pe cel cu şuncă – preferatul lui, colegei sale, pe care o şi simpatizează.
Vezi continuarea pe libertatea.ro. CLICK AICI!