Zăvoranu: «Sunt foarte supărată pe Kanal D»

De Unica.ro, pe

Şoc in lumea televiziunilor! Dan Diaconescu se pregăteşte să facă o „achiziţie” de marcă pentru OTV. El intenţionează ca, după incetarea colaborării Oanei Zăvoranu cu Kanal D, să o aducă pe aceasta în televiziunea pe care o patronează şi să-i ofere o emisiune.

Posibilitatea ca Oana Zăvoranu să revină din toamnă la Kanal D este din ce în ce mai redusă. Motivul, ne-au dezvăluit surse din televiziune, este legat de faptul că, la montaj, în penultima ediţie a emisiunii „Pact cu diavoliţa”, i-au fost tăiate toate scenele înregistrate alături de Dan Diaconescu, unul din invitaţi.

Reprezentanţii Kanal D nu au dorit să comenteze acuzaţiile vedetei, dar ne-au declarat că Oana mai are, conform contractului, o singură emisiune, cea din această săptămână, care a fost deja înregistrată.

www.libertatea.ro

PE ACELAȘI SUBIECT