Poze de colecţie: Andreea Raicu, poze superbe din tinereţe! Uite cum arată mama ei!

De Diana Sorescu, pe

Andreea Raicu este de mulţi ani în atenţia presei din România. Relaţia actuală cu tenismenul Horia Tecău, vacanţa în India şi cartea pe care a lansat-o o menţine în lumina reflectoarelor. Iată poze de colecţie cu Andreea la început de carieră, dar şi alături de familie.

Andreea Raicu, poze din tinereţe

Andreea Raicu face parte din lumea mondenă din România de foarte mulţi ani, iar la debutul sale în televiziune puteam spune că este doar un chip frumos, cu un trup pe măsură! Iată însă că, în timp, Andreea ne-a demonstrat contrariul!
Pe lângă silueta perfectă şi zâmbetul molipsitor, bruneta este şi un om de televiziune profesionist, o femeie cu suflet mare, implicată în evenimente caritabile, un adevărat fashion icon şi, mai nou, o bucătăreasă iscusită ce deţine secretul alimentaţiei corecte şi echilibrate!
Cea mai recentă relaţie amoroasă a sa, cu tenismenul Horia Tecău, a aşezat-o iarăşi pe harta VIP-urilor vânate obsesiv de presă. Să sperăm că acest cuplu superb o să treacă examenul timpului, iar relaţia se va concretiza într-o căsătorie!
În arhiva Ringier am găsit nişte poze foarte frumoase, de la începutul carierei sale în televiziune, atunci când era moderatoarea emisiunii Big Brother, dar şi fotografii de familie, alături de mama sa şi bunica dragă.
Ce părere ai de Andreea? S-a schimbat mult?