Paris Jackson, victima bătăuşilor de la şcoală

De Sandra S., pe

Paris, fiica regelui muzicii Pop, Michael Jackson, a mărturisit în cadrul unui interviu cu Oprah Winfrey că la vârsta de 14 ani a fost terorizată de colegi în şcoală şi pe Internet.
Încă de mică, Paris Jackson nu a fost la şcoală, ci a făcut cursurile acasă. La vârsta de 14 ani, părinţii au decis să o trimită la şcoală, ca să aibă o adolescenţă cât de cât normală, însă când a început să meargă la şcoală, a fost terorizată de colegi, pe motiv că „este fiica lui Michael Jackson”.
Paris Jackson, victima bătăuşilor de la şcoală
Totuşi, Paris Jackson a arătat că este mai puternică de atât şi nu se lase intimidată de vorbele lor: „Oamenii încearcă, dar nu reuşesc de fiecare dată. La şcoală şi pe Internet se iau de mine. Încearcă să ajungă la mine cu cuvinte rele, dar nu prea le merge”, a declarat ea.
Foto: Northfoto