O recunoști? Cine este vedete din imagine? „Eram mereu pusă pe glume și distracție!”

De Adelina Duinea, pe Ultimul update Miercuri, 16 septembrie 2020, 14:07

Recent, cu ocazia începerii unui nou an școlar, bebelușa Cristina Ștefan (29 de ani) a publicat două imagini surprinse în prima ei zi de școală.

O recunoști? Cine este vedete din imagine?

„Eram mereu pusă pe glume și distracție!”

„1998: Ce nu s-a schimbat … simțul umorului, eram mereu pusă pe glume și distracție!”, a scris dansatoarea în descrierea imaginilor.

Din anul 2012, Cristina formează un cuplu cu actorul Denis Ștefan (44 de ani).

La scurt timp, perechea și-a oficializat relația într-o ceremonie intimă, câteva luni mai târziu, în noiembrie 2013, devenind părinții unei fiice, Delia (6 ani).

Anul acesta, Delia a început școala. „Prima zi de școală! Succes iubita noastră!

Mami și cu tati vor fi în urma pașilor tăi mereu! Succes și celorlalți copilași! A se observa zâmbetul meu tremurat.

Doamne câte emoții … Nu am cuvinte”, a scris bebelușa, în descrierea mai multor imagini cu fiica ei Delia.

Este pregătită pentru al doilea copil?

În urmă cu doi ani, într-un interviu oferit revistei OK! Magazine, Cristina și Denis mărturiseau că sunt pregătiți pentru un al doilea copil, iar, potrivit spuselor ei, lucrurile nu s-au schimbat.

„Sunt pregătită. Între timp, mai am doi „copii”. Yoshi, cățelul, și Mike, motanul”, a mărturisit dansatoarea recent pentru Avantaje.ro.

Deși între ea și actor este o diferență de 15 ani, Cristina spune că „nu se simte”.

„Sunt foarte recunoscătoare pentru că am un soț care mă iubește, care mă respectă.

Este un bărbat adevărat, așa că diferența dintre noi (de vârstă) chiar nu se simte. Ne completăm perfect”, spunea în mediul online.

Imaginile în GALERIA FOTO de mai sus!

Cristina Ștefan a întregit echipa Cronicii Cârcotașilor în anul 2007, când s-a alăturat emisiunii TV în calitate de bebelușă.

Pasiunile sale nu includ doar dansul, însă, ci și make up-ul, gătitul și pictura, activități cărora, în timpul izolării impuse de pandemia de coronavirus, a reușit să le dedice mai mult din timpul ei.

Fotografii cu tablourile realizate de Cristina găsiți în GALERIA FOTO de mai sus!

Foto: Instagram

Citește și:

Anca Țurcașiu, primele declarații după ce fostul soț a fost surprins în public cu noua iubită

Actrița Maria Dinulescu, surprinsă de pandemie la mii de kilometri de casă: „Mi-a fost frică”

Emily Ratajkoski, victima unei agresiuni sexuale. „Tremuram incontrolabil. Nu înțelegeam de ce …”