Ce meserie are, de fapt, Margherita de la Clejani

De Unica.ro, pe Ultimul update Miercuri, 03 iunie 2020, 11:48
Margherita de la Clejani se află în centrul atenției de câteva zile, după ce a provocat un accident în București și a fost testată pozitiv pentru consum de droguri.

Margherita, în vârstă de 27 de ani, a fost testată pozitiv pentru consum de heroină. Polițiștii i-au reținut permisul de conducere pentru 30 de zile, fiind deschis, totodată, și un dosar penal în urma testării pozitive la substanțe interzise. Părinții săi, Viorica și Ioniță de la Clejani, o consideră nevinovată punând totul pe seama unor pastile pe care aceasta le-ar fi luat înainte de a se urca la volan.

Citește și  –  Anamaria Ferentz, despre situația din SUA: „Am impresia că sunt în Irak. Aud numai împuşcături”

Margherita s-a făcut remarcată în lumea mondenă grație faptului că este fiica Clejanilor, dar și datorită caracterului său extrovertit și teribilist. Tânăra, deși a absolvit o facultate privată, nu a profesat niciodată. Marga, conform diplomei, este jurnalist, aceasta terminând cursurile la Facultatea de Jurnalism, Psihologie și Științe ale Educației din cadrul Universității Hyperion din București.

Citește și  – Diana, fiica lui Adrian Enache, se teme pentru viața ei. Bărbatul care a agresat-o a fost eliberat

Sursă foto: Instagram