Bombă în televiziune! Mircea Solcanu s-a cuplat cu nevasta lui Mădălin Ionescu

De Libertatea.ro, pe

După câteva luni în care a stat pe bară, pentru că a plecat „cu cântec” de la postul AcasăTV, în urma unor declaraţii scandaloase postate pe pagina lui de Facebook, Mircea Solcanu revine în televiziune. Acesta va forma un cuplu pe ecrane cu prezentatoarea Cristina Şişcanu.

Astfel, de la 1 septembrie, Cristina Şişcanu şi Mircea Solcanu vor prezenta la Kanal D emisiunea „Draga mea prietenă”, care, până acum, a mai schimbat şi alte prezentatoare. Primul sezon a avut-o ca gazdă pe Gabriela Cristea, iar în cel de-al doilea pe ecrane a fost prezentă echipa formată din Cristina Cioran şi Paula Chirilă.

Cele două foste prezentatoare ale emisiunii „Draga mea prietenă” vor merge, de acum, pe drumuri separate. Paula va continua să colaboreze cu postul Kanal D, într-o altă emisiune, în timp ce contractul Cristinei, ajuns la final, nu a fost reînnoit.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro