La doar 16 ani, FIICA LUI ADRIAN ENACHE face FURORI pe plajă! Uite CÂT DE BINE ARATĂ!

De Libertatea.ro, pe

Solistul în vârstă de 47 de ani nu mai poate de dragul fiicei sale, Diana (16 ani), astfel că, pentru o vreme, s-a lepădat de complicata sa situaţie matrimonială (locuieşte încă în casa fostei sale soţii, Corina, dar mai înnoptează şi la iubita lui, Iuliana Marciuc), pentru a petrece vara, pe Litoral, alături de frumoasa lui fiică.
De-o frumuseţe răpitoare, Diana Andreea, fiica lui Adrian Enache, a atras toate privirile turiştilor atunci când s-a dezbrăcat, pe plaja din Mamaia, în costum de baie. Deşi mai are doi ani până la majorat, puştoaica, încă elevă de liceu, e curtată insistent de agenţiile de modelling, însă ea nici că vrea să audă de o carieră în acest domeniu.
Nici de muzică nu se simte prea atrasă, deşi a moştenit calităţile vocale ale celebrului ei tată şi adesea cântă pe la petreceri. Pare, mai degrabă, tentată să lucreze în televiziune.
Citeşte continuarea pe site-ul Libertatea.ro!