S-au dus vremurile când cânta despre Ghiţă. Cleopatra Stratan s-a schimbat mult şi este o adevărată domnişoară acum!

De Libertatea.ro, pe Ultimul update Vineri, 09 iunie 2017, 11:26

Fostul copil care s-a bucurat de o faimă internaţională colosală şi a intrat în „Cartea Recordurilor” cu şase reuşite unice, este acum o frumoasă domnişoară, în vârstă de 11 ani.

Cleo, ce în urmă cu opt ani a fost prezentată lumii întregi ca un real fenomen, a crescut mult, va termina clasa a V-a şi este un elev silitor, care îşi plăteşte studiile la şcoala particulară unde este înscrisă din bursa primită pentru merite deosebite.

Cleopatra nu a uitat să cânte, chiar în acest weekend va concerta la Călăraşi, unde este cap de afiş la prestigiosul festival de interpretare „Flori de Mai” 2014, şi va urca pe scenă alături de tatăl său.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro