Britney Spears se iubeşte cu agentul ei

De Unica.ro, pe

Cântăreaţa americană Britney Spears este din nou implicată într-o relaţie.
După ce a flirtat cu aproape toţi anagajaţii săi, Britney are întâlniri amoroase secrete cu agentul său. Jason Trawick.
„Jason şi Britney sunt de câteva luni împreună şi se gândesc să păstreze această relaţie secretă deoarece l-ar pune într-o lumină proastă pe Jason”, a declarat un apropiat al artistei.
Singurul lucru pentru care Jason nu trebuie să-şi facă griji este acordul lui Jamie, tatăl cântăreţei.
Cântăreaţa americană Britney Spears este din nou implicată într-o relaţie.
Acesta pur şi simplu îl adoră pe agentul fiicei lui.
Citeşte continuarea pe libertatea.ro!
Comentează subiectul pe FORUMUL DIVA!

Foto: RED DOT