„Românii au talent”, difuzată şi în pauza publicitară

De Libertatea.ro, pe

PRO TV aduce o nouă premieră absolută în media românească şi schimbă modul în care românii se uită la televizor. O dată cu primul show live din sezonul al patrulea al emisiunii „Românii au talent”, PRO TV deschide un nou capitol în materie de publicitate TV.

În timpul calupului de publicitate, în prima dintre reclame, telespectatorii au putut vedea live ce se întampla în platoul emisiunii pe timpul pauzei.
Prezentatorii Pavel Bartoş şi Smiley au anunţat ceea ce părea o utopie: „Urmează publicitate, dar continuă şi show-ul la televizor!”, astfel că „Românii au talent” a fost LIVE pe ecran chiar şi în pauza de publicitate. PRO TV a împărţit ecranul în 3 secţiuni: un ecran mare în partea stângă unde a rulat spotul, o bandă grafică în partea de jos şi, noutatea absolută, un ecran mic în dreapta cu imagini LIVE din platoul „Românii au talent”, în timpul calupului de publicitate.
Vezi continuarea pe libertatea.ro. CLICK AICI!

PE ACELAȘI SUBIECT