Participă la cel mai mare târg de nunţi din România!

De Unica.ro, pe

Expo Ideal Mariaj 2010 te aşteaptă în perioada 29, 30, 31 Ianuarie 2010, la Complexul Expoziţional Romexpo din Bucureşti.

Aici te vor întâmpina concerte ale câtorva trupe muzicale româneşti, prezentări de modă, multe concursuri şi evenimente caritabile. Poţi cîştiga premii în valoare de peste 10.000 de euro, de la machiaje de nuntă şi accesorii până la rochia de mireasă!

Expo Ideal Mariaj este singurul târg de nunţi care propune evenimente caritabile. Vedete precum Cătălin Botezatu, Mihai Albu, Rita Mureşan, Monica Columbeanu, Ilinca Vandici, Crina Abrudan şi Andreea Spătaru au participat la ediţiile anterioare ale Expo Ideal Mariaj, în cadrul unei licitaţii cu scop umanitar.

Revista „Ideal Mariaj”, organizatoarea târgului, a oferit banii strânşi în cadrul licitaţiei (peste 400 de milioane de lei) unor familii ai căror copii suferă de boli grave.

Ediţia din 2010 propune un program umanitar deosebit: adoptarea unei şcoli din Medgidia, cu ajutorul Asociatiei Ovidiu Rom, prin programul Leslie Hawke, „Școala te face mare”.

Expo Ideal Mariaj 2010 este cea mai mare expoziţie de nunţi din România. Aflată la cea de-a cincea ediţie, Expo Ideal Mariaj a adunat în ediţia anterioară peste 20.000 de participanţi şi aproximativ 130 de firme de profil.

Pentru mai multe informaţii, vizitează şi www.idealmariaj.ro.