Iată cine este noua iubită a lui Bobby Păunescu! Poate concura la frumuseţe cu Monica Bîrlădeanu?

De Geo Berciu, pe

La aproape doi ani după despărţirea de Monica Bârlădeanu, cu care a avut o relaţie de opt ani de zile, regizorul Bobby Păunescu a recunoscut că este implicat într-o nouă relaţie.

Partenera lui actuală se numeşte Alice Peneacă şi este studentă la Relaţii Internaţionale şi Studii Europene, în cadrul Facultăţii de Ştiinte Politice.

Frumuseţea care i-a furat inima este un fotomodel de 22 de ani care a pozat recent în noul număr al revistei FHM. Tânăra nu este o începătoare în lumea modellingului, ea participând la prezentări de modă şi realizând reclame, difuzate în străinătate.

„Da, suntem împreună!”, a recunoscut Bobby Paunescu pentru revista în care iubita lui a apărut. Cei doi susţin că a fost dragoste la prima vedere, iar piesa lor specială, care le-a stârnit sentimentele, este „Thunder in My Heart” (Leo Sayer).

Povestea de dragoste dintre producător şi modelul internaţional a început la sfârşitul anului trecut. Cei doi s-au cunoscut la petrecerea de sfârşit de an a şcolii de actorie Mandragora Movies Film Academy pe care Alice o urmează.

Oricum, tânăra are toate şansele să ajungă cel puţin la fel de cunoscută ca Monica Bîrlădeanu, care şi ea a debutat ca manechin, apoi a ajuns prezentatoare tv, pentru ca în cele din urmă să încerce să cucerească Hollywoodul sub numele de Monica Dean.