De necrezut! Xonia a făcut o ședință foto la Memorialul Holocaustului

De Adina Radu, pe
Deși fotografierea este permisă doar în anumite condiții și doar cu acordul Institutului pentru Studierea Holocaustului Ellie Wessel din București, cântăreața Xonia a realizat un pictorial sexy chiar în incinta Memorialului Holocaustului din capitală.

A post shared by Xonia (@xonia) on

Monumentul este ridicat în memoria celor șase milioane de evrei ce au murit în lagărele naziste.

În câteva dintre poze Xonia a fost fotografiată în sala centrală a memorialului unde sunt montate plăcile de tablă ruginită  în care sunt înscrise, prin decupare, numele victimelor Holocaustului.

A post shared by Xonia (@xonia) on

Xonia se află acum în mijlocul acestui scandal. Oamenii sunt indignați de folosirea acestui loc pentru o asemenea ședință foto.

A post shared by Xonia (@xonia) on

Căntăreața nu a răspuns acuzațiilor și nici nu și-a șters pozele de pe rețelele sociale.

Sursa foto Instagram Xonia

Citește și Tutorial de machiaj cu Xonia

Citește și Xonia se crede la Hollywood! Şi-a luat încălţări ca ale lui Kim Kardashian!