Pe Vârciu îl vezi toată ziua la tv, dar uite cum arată foştii lui colegi din trupa L.A.! Află ce fac ei astăzi

De Libertatea.ro, pe

Liviu Vârciu, Adrian Zainea şi Aurelian Ciocan au format la sfârşitul anilor 90 una dintre cele mai populare trupe din România. Băieţii cântau pe ritmuri de manele melodii care au bătut recordul la vânzări la acea dată. Visul frumos nu a durat decât 7 ani, iar după destrămarea trupei doar unul dintre ei, Liviu Vârciu, a mai rămas în atenţia publicului.

Liviu Vârciu este singurul dintre cei trei membri ai trupei L.A., care a continuat cariera în showbiz. Nu a mai cântat, însă şi-a descoperit veleităţi de actor şi prezentator, iar în momentul de faţă acesta este gazda unei emisiuni-concurs de la Kanal D. Însă, dacă Liviu s-a menţinut în lumina reflectoarelor atât datorită scandalului de divorţ cu Adelina Pestriţu, dar şi a altor relaţii, ori a profesiei sale, ceilalţi componenţi ai formaţiei au intrat în anonimat.

Citeşte mai multe pe Libertatea.ro