(P) Sezonul acesta se poartă accesoriile personalizate

De Unica.ro, pe Ultimul update Vineri, 07 octombrie 2016, 17:11
În această toamnă, accesoriile Fossil sunt inspirate de dragostea pentru aventură, pentru călătorii și de momentele petrecute alături de cei dragi în natură. Și pentru că funcționalitatea trebuie să se îmbine perfect cu stilul, Fossil te invită să-ți personalizezi ceasul preferat sau să cumperi unul pentru o persoană dragă și să îl gravezi cu numele acesteia ori cu un mesaj inedit.

Așadar, cumpără un ceas Fossil în perioada 1-30 Octombrie și personalizează-l cu mesajul dorit!

ceasuri Fossil gravate

În week-end, în magazinele participante, beneficiezi de gravare gratuită:

AFi Palace Cotroceni Be In Time: 15-16 Octombrie

Baneasa Shopping City Splend’Or:  22-23 Octombrie

Mega Mall Be In Time: 29-30 Octombrie

Unirea Shopping Center Be In Time: 3-4 Decembrie 2016

Park Lake Be In Time:  10-11 Decembrie 2016

personalizeaza-ti ceasul Fossil

Noua colecție Fossil este disponibilă în magazinele Splend’or, Be in time, B&B Collection, Fossil Afi Palace Cotroceni și Fossil Park Lake din București. Mai multe detalii, dar și regulamentul campaniei pot fi găsite pe www.bbcollection.ro