Idei pentru un look de festival

De Irina Hartia, pe
Ținuta boho-șic e ideală pentru un festival de muzică. Pantaloni scurți de blugi, o ie largă, nelipsita pălărie și bocancii uzați completează lookul de festival, atât de căutat vara asta. Noi îți oferim surse de inspirație!

E sezonul festivalurilor de muzică, săptămânal sunt evenimente de gen în București și în țară, e un adevărat maraton muzical, dar și de fashion. Pentru că acum nu te mai îmbraci oricum la un festival de muzică, nu arunci pe tine un tricou oarecare și o pereche de blugi uzați, ci îți studiezi atent lookul, să fii cât mai cool printre ceilalți oameni cool. E vorba de acea neglijență studiată.

Noi îți propunem câteva idei cu care să-ți compui ținute cît mai comode și în trend pentru a te bucura la maximum de atmosfera de festival. Deci tu cu ce te îmbraci, te-ai hotărât?