Horoscop: Unde faci sex vara asta, în funcţie de zodie

De Diana Zagrean, pe

Dragostea te poate lovi atunci când te aştepţi mai puţin şi cam la fel e şi cu pasiunea fulgerătoare. Astrele ştiu cel mai bine unde te va apuca dragul de iubitul sau soţul tău în vara asta. Iată unde faci sex vara asta, în funcţie de zodie.
Berbec
Eşti atât de focoasă, încât până şi astrele se ruşinează când vine vorba de viaţa ta sexuală. Cum vara lui 2013 se anunţă fierbinte, în cazul tău va fi nevoie de multe găleţi cu apă rece pentru a-ţi calma poftele. Verdict astral: femeia berbec va face sex peste tot la vară.
Taur
Cum eşti foarte încăpăţânată din fire, nu-l vei lăsa pe el să decidă unde vă faceţi de cap în concediu. Dacă tot ai gânduri „necurate” şi i-ai pus rău, de ce să nu îţi cumperi şi o recuzită pe măsură? Verdict astral: femeia taur va face sex în camera de hotel, costumată, în această vară.
Gemeni
Orice pofte sexy ai avea la vară, un lucru e clar: toată lumea o să afle ce ai făcut şi cu cine. Fie că este vorba de blog, pagina de pe reţele sociale sau sms-uri, toţi prietenii tăi (poate chiar şi colegii de birou) îţi vor urmări aventurile estivale. Verdict astral: femeia gemeni va face sex în destinaţii exotice.
Rac
Libidoul tău nu dă pe afară vara, mai ales că, de obicei, căldura nu te incită la altceva decât comprese reci. Cu toate astea, vara lui 2013 s-ar putea să te surprindă alături deun tip nou, creativ şi plin de năbădâi. Verdict astral: femeia rac va face sex într-o cameră de cămin studenţesc la vară.
Citeşte şi Numerologie: Calculează-i Dorinţa Sufletului şi vezi ce vrea într-o relaţie

Citeşte continuarea pe pagina următoare: 1 2 3