Rujul roşu îţi poate schimba complet lookul! Vedetele o demonstrează!

De Geo Berciu, pe

Rujul roşu te duce cu gândul al seducţie şi la rafinament, şi nu ar trebui să lipsească din trusa de machiaj a nici unei doamne. Chiar şi vedetele de al Hollywood au remarcat strălucirea de care sunt înconjurate în momentul în care poartă culoarea pasiunii pe buze, iar acum majoritatea starurilor păşesc cu mai mult aplomb pe covorul roşu în momentul în care pe buze se află minunatul ruj roşu.
În momentul în care Miley Cyrus a făcut trecerea de la o adolescentă timidă la o tânără dornică de afirmare, unul dintre primele lucruri pe care le-a făcut a fost să încerce un machiaj de divă. Cu gene aplicate, onduleuri sofisticate şi un ruj roşu pe buze, artista a reuşit să intre în pielea unei femei fatale. Din păcate pentru scurt timp, dacă stăm să ne gândim la evoluţia stilului ei din ultimul timp.
Rujul roşu îţi poate schimba complet lookul! Vedetele o demonstrează!

Citeşte continuarea pe pagina următoare: 1 2 3 4 5