De Geo Berciu, pe

Din acest weekend, prezentatoarea tv de la Kanal D Bianca Ioniţă este o femeie măritată.

Alături de iubitul ei, Daniel Pena, cu care are o relaţie de trei ani şi jumătate, Bianca Ioniţă a păşit, plină de emoţii, în faţa Ofiţerului Stării Civile, nimeni altul decât primarul sectorului 4, Cristian Piedone. Celor doi le-au fost alături naşii, Giulia Anghelescu si Vlad Huidu, dar şi mulţi prieteni şi colegi din televiziune.
Prezentatoarea tv Bianca Ioniţă s-a căsătorit

Interesant este că înainte de a spune un „DA” răspicat la primărie, Bianca nu şi-a neglijat atribuţiile şi a mers la muncă. „E o zi normală, de aceea am venit şi la muncă şi după aceea ne vom distra”, a spus Bianca înainte de a prezenta ştirile de la prânz.
Prezentatoarea tv Bianca Ioniţă s-a căsătorit

Bianca a fost cerută în căsătorie în primele cinci minute ale noului an şi acum, alături de soţul, Daniel Pena, pune la punct toate detaliile ce ţin de fericitul eveniment, care va avae loc pe 1 iunie, la salonul Metaphor, în Cotroceni. Cei doi miri aşteaptă în jur de 400 de invitaţi.
(Sursa foto: Facebook)