Exclusiv. Milla Jovovich: City rush la Moscova

Ultimul update Marți, 22 martie 2022, 16:43

Milla Jovovich (36) joacă în filme de acţiune, apare în spoturi publicitare, compune muzică, face design vestimentar şi este o mamă devotată pentru fiica ei de 5 ani, Ever.
Luana Danet s-a intâlnit cu actrita la Moscova, cu prilejul lansarii parfumului Avon City Rush.
7 septembrie 2012. Moscova. Clubul Reca. Mai exact, locul unde pe vre­muri functiona o fabrica de ciocolata care a fost transformata intr-un club in mare voga. In jur, forfota: zeci de jurnalisti din Rusia (sunt singurul invitat din Romania si singurul jurnalist strain prezent la acest eveniment) asteapta so­sirea Millei Jovovich, noua imagine a parfumului Avon City Rush, ce urmeaza a fi lansat. Spatiul este decorat cu flori din piramida olfactiva a noii esente – orhidee si trandafiri – si fotografii din campania City Rush filmata la Los Angeles, orasul adoptiv al Millei. Fix la ora stabilita, vedeta din „The Fifth Ele­ment“ si-a facut aparitia-i stralucitoare, demna de un star hollywoodian. Intr-o rochie scurta neagra si pantofi cu tocuri ametitoare, Milla pasea gratioasa ca o felina, luminand incaperea cu un zambet de cinci stele.

Vezi cele mai interesante locuri de vizitat in Rusia!
Citeşte continuarea pe viva.ro!